خانه / اخبار سوارکاری / ایزبرید چاردون با شکست پسرش به مقام قهرمانی مسابقات جام جهانی ارابه رانی بوداپست رسید!
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

ایزبرید چاردون با شکست پسرش به مقام قهرمانی مسابقات جام جهانی ارابه رانی بوداپست رسید!

ایزبرید چاردون با شکست پسرش به مقام قهرمانی مسابقات جام جهانی ارابه رانی بوداپست رسید!

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – ایزبرید چاردون با شکست پسرش به مقام قهرمانی مسابقات جام جهانی ارابه رانی بوداپست رسید!

به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، ایزبرید چاردون اسطوره هلندی و پر افتخار رشته ارابه رانی توانست طی یک اتفاق عجیب و جالب توجه، با شکست دادن پسرش در مسابقات جام جهانی ارابه رانی بوداپست، به مقام قهرمانی برسد.

مسابقات بوداپست چهارمین دور از جام جهانی ارابه رانی در سال 2019-2020 می باشد و برم چاردون پسر ایزبرید چاردون تنها با دو دهم ثانیه اختلاف نسبت به پدرش، نایب قهرمان شد. برم چاردون در فینال جام جهانی ارابه رانی 2018-2019 به مدال طلا رسید و مدافع عنوان قهرمانی در رقابت های امسال محسوب می گردد.

پس از سلطه خانواده چاردون بر رتبه های اول و دوم مسابقه بوداست، ژوزف دوبروویتس از لهستان به مقام سوم رسید. تماشاگران مجارستانی در پایتخت کشور خود یعنی شهر بوداپشت به شدت به تشویق دوبروویتس پرداختند. علاوه بر خانواده چاردون، دوبروویتس نیز به همراه پسرش با دو تیم در این مسابقه شرکت کردند و در راند نخست این مسابقه پسر ژوزف دوبروویست به نام ژوزف دوبروویست جونیور شانس بسیار خوبی برای قرار گیری در رتبه نخست به پدرش داد.

ایزبرید چاردون با 58 سال سن در راند دوم این مسابقه مسیر را بدون خطا طی کرد و در مجموع زمان 134.11 را به ثبت رساند. برم چاردون نیز در راند دوم همین زمان را ثبت کرد با این تفاوت که مرتکب دو خطا شد. پس از رتبه های اول تا سوم، جرومی ووتاز از سوئیس در جایگاه چهام قرار گرفت، چستر وبر ارابه ران پر افتخار آمریکایی پنجم شد و دوبروویتس جونیور مکان ششم را به خود اختصاص داد.

از مسابقات جام جهانی ارابه رانی پنج مرحله در شهر های استکهلم، ژنو، لندن، میشلن و لایپزیگ باقی مانده است.

همچنین ببینید

هری اسمولدز و امرلد: مسابقات چمپیونز تور والکنزوارد 2017 رده 1.50 (ویدیو)

هری اسمولدز و امرلد: مسابقات چمپیونز تور والکنزوارد 2017 رده 1.50 اخبار سوار کاری – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *