خانه / اخبار سوارکاری / ایزابل ورث عنوان قهرمانی رقابت های درساژ گرند پریکس آخن را برای سومین سال پیاپی به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

ایزابل ورث عنوان قهرمانی رقابت های درساژ گرند پریکس آخن را برای سومین سال پیاپی به دست آورد

ایزابل ورث عنوان قهرمانی رقابت های درساژ گرند پریکس آخن را برای سومین سال پیاپی به دست آورد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – ایزابل ورث عنوان قهرمانی رقابت های درساژ گرند پریکس آخن را برای سومین سال پیاپی به دست آورد

به گزارش وبسایت گرند پریکس، ملکه ی درساژ، ایزابل ورث (Isabell Werth)، موفق شد برای سومین سال پیاپی مقام قهرمانی رقابت های گرند پریکس آخن را به خود اختصاص دهد. او این قهرمانی را به کمک یکی از اسب های قهرمان خود به نام Bella Rose  به دست آورد. این زوج اسب – سوارکار همچنین عنوان قهرمانی تیمی را نیز در جام ملت های آخن به دست آوردند. ایزابل ورث در رده انفرادی با کسب امتیاز 82.783 درصد در جایگاه نخست قرار گرفت و پس از او، دیگر سوارکار مطرح آلمانی در رشته درساژ یعنی دوروتی اشنایدر (Dorothee Schneider) با اسب Showtime با ثبت امتیاز 80.602 درصد در جایگاه دوم ایستاد. شارلوت دوژاردین (Charlotte Dujardin) دارنده سه مدال طلای رقابت های المپیک نیز با اسب Erlentanz مقام سوم را به خود اختصاص داد. دوژاردین و Erlentanz امتیاز 79.152 درصد را کسب نمودند.

موفق ترین سوارکار درساژ تاریخ یعنی ایزابل ورث پس از کسب قهرمانی در مصاحبه خود گفت:

این مسابقه محک بسیار خوبی بود. مادیان من در طول مسابقه کاملا روی کار خود تمرکز کرده بود. من کاملا از کسب این نتیجه خوشحالم.

ورث و Bella Rose در طول نمایش بی نظیر خود تنها مرتکب یک خطا شدند. مونیکا تئودورسکو (Monica Theodorescu) سرمربی تیم ملی درساژ آلمان در این باره عنوان کرد:

در چنین مسابقه ی سطح بالا و دشواری، داشتن یک خطا چندان مهم نیست.

نفر دوم یعنی دوروتی اشنایدر نیز در مصاحبه خود اینگونه صحبت کرد:

اسب من Showtime  اکنون بزرگ و بالغ شده است و نسبت به گذشته اعتماد به نفس بسیار زیادی دارد. او امروز خیلی خوب به حرف های من گوش داد و نسبت به سال گذشته بسیار بهتر شده بود.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

هیپوتراپی و سواری درمانی

هیپوتراپی و سواری درمانی مادیون مرجع اخبار سوارکاری – هیپوتراپی و سواری درمانی نتایج مثبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *