خانه / اخبار سوارکاری / اسکات برش قهرمان چهارمین دور از مسابقات جام جهانی پرش در منطقه غرب اروپا شد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

اسکات برش قهرمان چهارمین دور از مسابقات جام جهانی پرش در منطقه غرب اروپا شد

اسکات برش قهرمان چهارمین دور از مسابقات جام جهانی پرش در منطقه غرب اروپا شد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – اسکات برش قهرمان چهارمین دور از مسابقات جام جهانی پرش در منطقه غرب اروپا شد

به گزارش وبسایت گرند پریکس، اسکات برش ( Scott Brash) سوارکار بریتانیایی و دارنده مدال طلای تیمی مسابقات المپیک 2012 لندن موفق شد در چهرمین دور از مسابقات جام جهانی پرش 2019-2020 مقام نخست را کسب نماید. این دور از مسابقات در استادیوم با شکوه شهر ورونای ایتالیا برگزار شد و اسکات برش مقام قهرمانی اش را به کمک مادیان فوق العاده خود به نام Hello M’Lady به دست آورد.

اسکات برش با اسب Hello M’Lady

مسیر مسابقه توسط یکی از برترین طراحان جهان یعنی یولیانو وزانی از ایتالیا طراحی شده بود و از بین شرکت کنندگان، 16 سوارکار موفق شدند به دور دوم راه یابند. در دوم مسابقه داراگ کنی ایرلندی عملکرد خیره کننده ای داشت و توانست با اسب ده ساله Romeo مسیر را در 36.06 ثانیه بدون خطا طی نماید. در حالی که به نظر می رسید این سوارکار ایرلندی قهرمانی را به دست آورده است، برش با ثبت زمان 35.55 ثانیه یک بار دیگر در یک مسابقه معتبر به قهرمانی رسید. اسکات برش پس از کسب قهرمان در مصاحبه خود گفت:

من به اندازه کافی در این مسابقه خوش شانس بودم زیرا به عنوان یکی از آخرین سوارکاران حاضر در دور دوم وارد زمین شدم و بدین ترتیب فرصت این را داشتم که بفهمم در طول مسابقه باید با چه سرعتی مسیر را طی نمایم. داراگ راند بسیار خوبی را پشت سر گذاشت، او خیلی خیلی سریع مسیر را طی کرد و من باید تمام ریسک های لازم را متحمل می شدم. اسبم M’Lady امروز فوق العاده بود و من از عملکرد او بسیار خوشحالم. من چند سال قبل در ورونا با اسب Ursula دوم شدم و کسب قهرمانی در بازگشت به این شهر برایم بسیار دلچسب بود.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

هیپوتراپی و سواری درمانی

هیپوتراپی و سواری درمانی مادیون مرجع اخبار سوارکاری – هیپوتراپی و سواری درمانی نتایج مثبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *