خانه / اخبار سوارکاری / استیو گاردت مقام قهرمانی مسابقه جام جهانی پرش در بازل را به خود اختصاص داد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

استیو گاردت مقام قهرمانی مسابقه جام جهانی پرش در بازل را به خود اختصاص داد

استیو گاردت مقام قهرمانی مسابقه جام جهانی پرش در بازل را به خود اختصاص داد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – استیو گاردت مقام قهرمانی مسابقه جام جهانی پرش در بازل را به خود اختصاص داد

به گزارش وبسایت رسمی فراسیون جهانی سوارکاری، استیو گاردت (Steve Guerdat) سوپر استار سوئیسی و قهرمان سه دوره جام جهانی موفق شد در نودمین حضور خود در رقابت های جام جهانی، مقام قهرمانی را این بار در خانه و در شهر بازل به دست بیاورد. این مسابقه از سری رقابت های جام جهانی پرش در منطقه غرب اروپا بود و استیو گاردت با کسب قهرمانی در آن، خودش را به صدر جدول رده بندی کلی جام جهانی در منطقه اروپای غربی رساند.

فرانک روتنبرگر طراح آلمانی مسیر دشواری را برای این رقابت مهم و حساس طراحی کرده بود و از بین 40 سوارکار طراز اول اروپا که در دور نخست شرکت کرده بودند، تنها 5 سوارکار موفق شدند با طی کردن مسیر بدون خطا به دور دوم راه یابند. گاردت در این مسابقه از یکی از چندین اسب فوق العاده خود به نام Victorio des Frotards استفاده نموده بود و پس از او، جولین ایپیلارد (Julien Epaillard) از فرانسه سوار بر اسب Queeletta مقام نایب قهرمانی را به دست آورد و پیتر دووس (Pieter Devos) از بلژیک نیز با اسب مشهور خود به نام Apart سوم شد.

استیو گاردت پس از کسب این قهرمانی ارزشمند در کنفرانس مطبوعاتی خود اظهار کرد:

این قهرمانی به دلایل بسیار زیادی برای من منحصر به فرد است. توانستم در جایی که هیچگاه در آن موفق به کسب قهرمانی نشده بودم، قهرمان شوم. این استادیوم فاصله کمی تا خانه من دارد و این یکی دیگر از دلایل اهمیت قهرمانی امشب من است. من هیچگاه در اینجا حتی دوم و سوم هم نشده بودم بنابراین پیش از مسابقه انتظار زیادی از خودم نداشتم. اسبم امشب و در دور دوم واقعا فوق العاده بود.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

علی سرچمی و دیامانتا: مقام سوم رده مالکین جام صدران پیشرو (ویدئو)

علی سرچمی و دیامانتا: مقام سوم رده مالکین جام صدران پیشرو اخبار سوار کاری – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *