خانه / اخبار سوارکاری / استفاده از توری یونجه
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

استفاده از توری یونجه

استفاده از توری یونجه

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – استفاده از توری یونجه

از توری های یونجه غالباً برای تغذیه موقت در یک رویداد و مسابقه استفاده می شود. شما نمی توانید تمام مدت به فکر جای خوراک اسب خود در مسابقات باشید و اسب شما نمی تواند بدون غذا بماند بنابراین باید از این طوری های استفاده کرد. مزیت توری های یونجه قابل حمل بودن است. تنها مشکل این است که اگر خوب بسته نشود اسب به راحتی می تواند آن را به هم بریزد.

چگونه می توان یک توری یونجه بست

در اینجا راهی توضیح داده می شود که می توان بدون مشکل توری یونجه را بست.

توری یونجه را با یونجه پر کنید، هر طوری را می توان با سه یا چهار مربع یونجه پر کرد. کمربند توری را در قسمت بالایی محکم کنید. گره را محکم بزنید تا توری بسته بماند. توری های یونجه از مواد لغزنده ساخته شده اند.

انتهای کمربند توری یک حلقه هست که می توان به وصیله ی طناب به دیوار یا نرده متصل کرد. این توری ها باید کمی بالاتر از سر اسب قرار گیرند و همچنین آنقدر محکم باشند که با کشیدن اسب کنده نشوند و نیافتند.

حلقه فلزی را در قسمت زیرین یونجه پیدا کنید. آن را نیز محکم به جایی با طناب وصل کنید.

از توری های یونجه نباید برای تغذیه منظم استفاده شود، زیرا هنگام چرای طبیعی اسب ها سر و گردن خود را رو به پایین نگه می دارند و این موضوع از لحاظ طبیعی برای آنها بهتر است. توری های یونجه را مرتباً بررسی کنید و اگر شروع به شل شدن کردند ، آنها را گره بزنید.

گزینه های دیگر

یک گزینه ی جایگزین بهتر کیسه ای است که از پارچه ساخته شده است. برای تغذیه سریع و موقتی ، یکی از کیسه های خوراک را از قبل تهیه کنید. اگر قصد خرید توری یونجه ای را دارید ، به جای آن یک کیسه یونجه بخرید. آنها کمی گران تر هستند اما کمی ایمن تر هستند. گره زدن و پر کردن آنها نیز ساده تر است. همچنین به خاطر حالت کیسه ای مقدار یونجه ای کههدر می رود کمتر است.

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نحوه ی درمان شپش در اسب ها – قسمت دوم

نحوه ی درمان شپش در اسب ها – قسمت دوم مادیون مرجع اخبار سوارکاری – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *