خانه / اخبار سوارکاری / استفاده از تردمیل برای اسب ها – قسمت دوم
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

استفاده از تردمیل برای اسب ها – قسمت دوم

استفاده از تردمیل برای اسب ها – قسمت دوم

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – استفاده از تردمیل برای اسب ها – قسمت دوم

در مطلب قبل درمورد استفاده از تردمیل برای اسب ها صحبت کردیم، در اینجا به ادامه ی مطلب می پردازیم:

چگونه اسب را برای استفاده از تردمیل آموزش دهیم؟

در واقع آموزش اسب برای استفاده از تردمیل بسیار آسان تر از تصور شماست. هنگامی که اسب به راه رفتن روی کمربند لاستیکی تردمیل عادت کرد، این موضوع برای آن ها غریزی می شود که وقتی کمربند شروع به حرکت می کند، به جلو قدم بزنند. در عرض ده دقیقه، می توانید همان اسب را در فاز حرکت چهارنعل قرار دهید.

ری درنان بیش از 2000 اسب را روی تردمیل آموزش داده و رام کرده است.

ری درنان توضیح می دهد:

“اسب ها وقتی برای سومین بار روی تردیمل قرار می گیرند، قبل از شروع کار تردمیل تلاش می کنند راه بروند.”

چندین مورد ایمنی در تردمیل های اسب وجود دارد که به جلوگیری از آسیب دیدگی آنها کمک می کند. در صورت نیاز به خروج سریع اسب از قسمت عقبی دستگاه، اهرم “آزاد سازی سریع” تعبیه شده است. یک فضای خالی در جلو، یک مانع جلوی قفسه سینه و یک دکمه ی خاموش شدن فوری نیز وجود دارد.

تردمیل های بزرگتر به طور معمول دارای مانع جلوی قفسه ی سینه و یک بند در عقب با میله هایی در کنار آن هستند. یک هدایت کننده باید همیشه حضور داشته باشد تا در کنار اسب بایستد و در صورت پریشانی اسب اقدامات لازم را انجام دهد.

برآورد هزینه برای خرید تردمیل

اگر شما علاقه مند به خرید تردمیل اسب برای اصطبل خود هستید، باید آماده باشید تا مقداری هزینه کنید. یک تردمیل اسب برای یک اسب مینیاتوری از 13000 تا 32000 دلار هزینه خواهد داشت. همچنین هیدرو تردمیل های اسب وجود دارد که می تواند از 68000 تا 150،000 دلار قیمت گذاری شده باشند.

تردمیل های کوچکتر از نظر سرعت از 8 مایل در ساعت تا 16 مایل در ساعت متفاوت هستند. واحدهای بزرگتر مورد استفاده در مراکز تحقیقاتی و دامپزشکی می توانند به سرعت 45 مایل در ساعت نیز برسند. تردمیل های اسب باید چندین لایه روکش بالشتک لاستیکی داشته باشند تا یک سطح راحت برای اسب فراهم شود. برخی از تردیمل ها کاملاً قابل جابه جایی هستند بنابراین می توان آنها را با لیفتراک از اصطبلی به اصطبل دیگر منتقل کرد. این امر مخصوصاً برای کسانی که به خاطر مسابقات مرتب در حال جابه جایی هستند بسیار کارآمد است. تردمیل های بزرگتر به عنوان یک ساختار دائمی در زمین تعبیه می شوند.

به لطف این ماشین ها است که کادر پزشکی قادر به تشخیص بهتر لنگش و یادگیری در مورد فیزیولوژی اسب هستند. به طور کلی، تردمیل های اسب ابزاری عالی برای حفظ سطح تناسب اندام ، شناسایی آسیب ها، توان بخشی و تحقیقات در مورد اسب هستند.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نیلز براینسلز و گانسیا د موره: قهرمان فینال مسابقات گرند پریکس سنت تروپز ،رده 1.60(ویدئو)

نیلز براینسلز و گانسیا د موره: قهرمان فینال مسابقات گرند پریکس سنت تروپز ،رده 1.60 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *