خانه / اخبار سوارکاری / اسب های رنگی
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

اسب های رنگی

اسب های رنگی

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – اسب های رنگی

اسب رنگی (Paint Horse) به دلیل رنگ خاص ، خلق و خوی خوب و همه کاره بودن ، نژاد بسیار محبوبی است. در حقیقت ، انجمن اسب رنگی آمریکا حدود 110،000 عضو در سراسر جهان دارد. به عنوان شاهدی از وضعیت مطلوب این نژاد در بین سوارکاران ، عضویت در این انجمن به طور پیوسته رشد می کند.

اسب های بارب ، اندلسی و پرورش یافته عربی، از اوایل قرن شانزدهم به همراه کاشفان اسپانیایی وارد آمریکای شمالی شدند. این اسب ها وارد گله های وحشی موجود در آمریکا شدند و با ترکیب با یکدیگر نژاد اسب های رنگی را ایجاد کردند که در بین سرخپوست ها بسیار محبوب بودند و گاها از لحاظ عرفانی ارج نهاده می شدند.

امروزه، Paint Horse ، دومین نژاد بزرگ در جهان ، پس از Quarter Horse American و Appaloosa است. آنها به طور معمول بسیار عضلانی هستند ، دارای قفسه سینه های پهن ، استخوان های محکم و مراکز گرانش پایین هستند که تعادل بسیار خوبی به آنها می دهد. اسب های رنگی معمولاً بین 14.2 تا 15.2 دست بلند هستند ، اما آنها که اصیل تر هستند می توانند بلندتر از این باشند. وزن متوسط از 950 تا 1200 پوند متغیر است ، این نژاد کمی سنگین تر از اکثر نژادها است. به طور متوسط ، این اسب سرسخت حدود 31 سال زندگی می کند. این نژاد قوی، سریع و چابک هستند.

آیا این اسب ها برای سوارکاری مناسبند؟

این نژاد همه کاره و متنوع برای هر کسی که از اسب لذت می برد ایده آل است ، بنابراین پاسخ احتمالاً “بله” است. آنها همراهانی عاشق و خوش اخلاق هستند و با شور و اشتیاق به سخت گیری های رقابتی و کار قدم می پردازند. آنها سازگار و رام شده اند که سواران و صاحبان خود را خوشحال می کنند و آنها را به راحتی قادر به آموزش و نگهداری از اسب ها می کنند. این ترکیب زیبایی ، خلق و خو و توانایی ورزشی آنها را در بین نژادهای اسب در سرتاسر جهان محبوب ساخته است.

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

کارل کوک برنده مسابقات گرند پریکس دو ستاره اسپلیت راک شد

کارل کوک برنده مسابقات گرند پریکس دو ستاره اسپلیت راک شد مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *