خانه / اخبار سوارکاری / اسب های رنگی
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

اسب های رنگی

اسب های رنگی

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – اسب های رنگی

اسب رنگی (Paint Horse) به دلیل رنگ خاص ، خلق و خوی خوب و همه کاره بودن ، نژاد بسیار محبوبی است. در حقیقت ، انجمن اسب رنگی آمریکا حدود 110،000 عضو در سراسر جهان دارد. به عنوان شاهدی از وضعیت مطلوب این نژاد در بین سوارکاران ، عضویت در این انجمن به طور پیوسته رشد می کند.

اسب های بارب ، اندلسی و پرورش یافته عربی، از اوایل قرن شانزدهم به همراه کاشفان اسپانیایی وارد آمریکای شمالی شدند. این اسب ها وارد گله های وحشی موجود در آمریکا شدند و با ترکیب با یکدیگر نژاد اسب های رنگی را ایجاد کردند که در بین سرخپوست ها بسیار محبوب بودند و گاها از لحاظ عرفانی ارج نهاده می شدند.

امروزه، Paint Horse ، دومین نژاد بزرگ در جهان ، پس از Quarter Horse American و Appaloosa است. آنها به طور معمول بسیار عضلانی هستند ، دارای قفسه سینه های پهن ، استخوان های محکم و مراکز گرانش پایین هستند که تعادل بسیار خوبی به آنها می دهد. اسب های رنگی معمولاً بین 14.2 تا 15.2 دست بلند هستند ، اما آنها که اصیل تر هستند می توانند بلندتر از این باشند. وزن متوسط از 950 تا 1200 پوند متغیر است ، این نژاد کمی سنگین تر از اکثر نژادها است. به طور متوسط ، این اسب سرسخت حدود 31 سال زندگی می کند. این نژاد قوی، سریع و چابک هستند.

آیا این اسب ها برای سوارکاری مناسبند؟

این نژاد همه کاره و متنوع برای هر کسی که از اسب لذت می برد ایده آل است ، بنابراین پاسخ احتمالاً “بله” است. آنها همراهانی عاشق و خوش اخلاق هستند و با شور و اشتیاق به سخت گیری های رقابتی و کار قدم می پردازند. آنها سازگار و رام شده اند که سواران و صاحبان خود را خوشحال می کنند و آنها را به راحتی قادر به آموزش و نگهداری از اسب ها می کنند. این ترکیب زیبایی ، خلق و خو و توانایی ورزشی آنها را در بین نژادهای اسب در سرتاسر جهان محبوب ساخته است.

 

همچنین ببینید

هری اسمولدز و امرلد: مسابقات چمپیونز تور والکنزوارد 2017 رده 1.50 (ویدیو)

هری اسمولدز و امرلد: مسابقات چمپیونز تور والکنزوارد 2017 رده 1.50 اخبار سوار کاری – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *