خانه / اخبار سوارکاری / اسب سواری در باران و طوفان
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

اسب سواری در باران و طوفان

اسب سواری در باران و طوفان

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – اسب سواری در باران و طوفان

ممکن است زمانیکه برای سواری با اسب خود بیرون رفته اید دچار باران یا طوفان شوید. گاهی اوقات نیز انسان دوست دارد در باران های ملایم به سواری برود.

باید اخبار هواشناسی را دنبال کنید تا دچار باران های شدید و یا طوفان نشوید. اسب ها در این شرایط ممکن است مطابق با غریزه ی خود رفتار کنند.

رعد و برق

سواری در رعد و برق و یا طوفان و تگرگ یک ایده خوب نیست. مردم و اسب ها از رعد و برق رنج می برند، بنابراین اگر رعد و برق شد، در داخل خانه بمانید و منتظر هوای صاف شوید. اگر شما نزدیک خانه نیستید، به یک سرپناه سر بروید.

رگبار ها گاهی اوقات ممکن است باعث سیلاب های ناگهانی شوند که خطرناک است. همچنین اگر بیرون بودید از درختان بلند و حصار های فلزی فاصله بگیرید. از اسب پیاده شوید و اسب را به یک درخت کوتاه ببندید. روی زمین دراز نکشید. اگر در پوستتان احساس خارش کردید و موهایتان شروع به بالا آمدن کرد و صدای نویز در گوشتان شنیدید به حالت قوز کردن دولا شوید. مطمئن شوید که رعد و برق تمام شده و بعد دوباره سوار اسب شوید.

باد و باران

اغلب هنگام طوفان باد های شدید نیز رخ می دهد. باد می تواند اسب ها را عصبی کند.از الوار ها و تیر ها فاصله بگیرید. پشت ساختمان های محکم یا تخته سنگ هایی که جابه جا نمی شوند پناه بگیرید. کلاه ایمنی به محافظت از سر شما کمک می کند و همچنین زین از کمر اسبتان محافظت می کند. سر اسب خود را پایین نگه دارید. بعد از طوفان مواظب مسیر ها باشید از زیر درختهای کج شده عبور نکنید همچنین مواظب سنگ ها و اجسامی که روی جاده افتاده باشید.

در مسابقه ها و سایر رویدادها

در زمانی که در مسابقه به سر می برید اگر باران و طوفان رخ داد ابتدا تریلر خود را به جایی امن ببرید و سپس با اسب داخ تریلر شوید.

حتی در مکان های سر پوشیده صدای طوفان و رعد و برق ممکن است اسب را ناراحت کند پس سعی کنید اسب را به داخل اصطبل ببرید.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

لارا کرات: یک سوارکار خوب باید شخصیت اسب ها را بشناسد

لارا کرات: یک سوارکار خوب باید شخصیت اسب ها را بشناسد مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *