خانه / اخبار سوارکاری / ارین بالارد در مسابقه 37 هزار دلاری رقابت های بهاره ترایون به مقام قهرمانی رسید
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

ارین بالارد در مسابقه 37 هزار دلاری رقابت های بهاره ترایون به مقام قهرمانی رسید

ارین بالارد در مسابقه 37 هزار دلاری رقابت های بهاره ترایون به مقام قهرمانی رسید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – ارین بالارد در مسابقه 37 هزار دلاری رقابت های بهاره ترایون به مقام قهرمانی رسید

به گزارش مادیون و به نقل از worldofshowjumping، ارین بالارد (Erynn Ballard) سوارکار کشور کانادا موفق شد در یک مسابقه سه ستاره و 37 هزار دلاری مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد. این مسابقه از سری رقابت های تور بهاره ترایون در ایالات متحده آمریکا برگزار می شد و بالارد برای کسب قهرمانی، از یک مادیان به نام Bettina des Celtes استفاده نموده بود.

در دور نخست این مسابقه 36 سوارکار شرکت کرده بودند و در نهایت 22 نفر موفق شدند به دور دوم راه پیدا کنند. در دور دوم، بالارد موفق شد مسیر را در زمان 24.373 ثانیه بدون خطا و سریع تر از دیگر سوارکاران طی نماید. این سوارکار پس از پایان مسابقه در مصاحبه خود گفت:

مسابقه امروز در کلاس بسیار شگفت انگیزی برگزار شد. من در طول مسابقه باید می نشستم و عملکرد خوب باقی سوارکاران را نگاه می کردم. عملکرد رقبا به حدی خوب بود که هیچ فرصتی جهت برداشتن قدم های بیشتر یا کمتر، وجود نداشت. مانع لیورپول درست پس از موانع کامبینیشن طراحی شده بود. اکثر سوارکاران با هفت یا هشت قدم به سمت لیورپول می رفتند و من با خودم فکر کردم که می توانم این کار را با قدم های کمتر و بسیار سریع تر نیز انجام دهم. بنابراین، برای رسیدن به این مانع مهم از هفت قدم استفاده نمودم.

بالارد همچنین اعلام کرد که ورودش به عنوان یکی از سوارکاران نهایی به درون زمین، کمک زیادی به او نموده است:

من بسیار خوش شاس بودم که دیر وارد زمین شدم. من فکر می کنم در کلاس امروز، تعداد قدم های اسب نقش اساسی را در کسب نتیجه نهایی بازی می کرد، چراکه عملکرد سوارکاران بسیار نزدیک به هم بود.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نشانه هایی از بیماری داخلی در اسب ها

نشانه هایی از بیماری داخلی در اسب ها مادیون مرجع اخبار سوارکاری – نشانه هایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *