خانه / اخبار سوارکاری / ادوارد گال به دنبال کسب عنوان قهرمانی در رقابت های سوارکاری قهرمانی اروپا
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

ادوارد گال به دنبال کسب عنوان قهرمانی در رقابت های سوارکاری قهرمانی اروپا

ادوارد گال به دنبال کسب عنوان قهرمانی در رقابت های سوارکاری قهرمانی اروپا

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – ادوارد گال به دنبال کسب عنوان قهرمانی در رقابت های سوارکاری قهرمانی اروپا

به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، ادوارد گال اسطوره هلندی رشته درساژ به دنبال این است که در مسابقات قهرمانی اروپا که در کشورش برگزار می گردد، عنوان قهرمانی را به دست آورد. برترین سوارکاران قاره اروپا تابستان امسال به شهر روتردام خواهند رفت تا بر سر کسب عنوان قهرمانی اروپا با هم رقابت کنند و ادوارد گال یکی از آنهاست. گال 49  ساله سه مدال طلای مسابقات قهرمانی اروپا را در کارنامه دارد و همیشه یکی از مدعیان اصلی کسب این جام محسوب می گردد.

ادوارد گال در مصاحه با وبسایت فدراسیون جهانی سوارکاری عنوان کرد:

ما اسب های جوان و با استعداد زیادی در هلند داریم که در حال رشد هستند. در حال حاضر تیم ملی هلند از سوارکاران با تجربه و بسیار قدرتمندی تشکیل شده اما چیزی که این تیم را قوی تر می کند، پشتوانه جوانیست که در حال رشد کردن و رسیدن به تیم ملی هستند.

ما سوارکاران جوانی داریم که بسیار با استعداد هستند اما آنها باید خودشان را اثبات کنند. نسل مسن تر هنوز هم بسیار قدرتمند است. من قصد دارم با اسب های با تجربه ام به رقابت های قهرمانی اروپا بروم و مطمئن هستم باقی سوارکاران تیم ملی نیز این تصمیم را خواهند گرفت.

گال انتظار دارد که تماشاگران هلندی به شدت حامی سوارکاران خود باشند:

هلندی ها به شدت مشتاق آغاز رقابت های اروپایی هستند. روتردام یک شهر خیلی خوب با یک استادیوم عالیست و جو آنجا همیشه خاص است. سوارکاری کردن و مسابقه دادن برای تماشاگران هلندی همیشه عالیست. من اسب  GLOCK’s Zonik را به عنوان اسب اصلی به مسابقات اروپایی خواهم برد و اسب GLOCK’s Voice نیز رزرو خواهد بود. او در حال قوی تر شدن است و دوست دارد همراه ما به مسابقات مختلف بیاید.

ادوارد گال با اسب GLOCK’s Zonik

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

لارا کرات: یک سوارکار خوب باید شخصیت اسب ها را بشناسد

لارا کرات: یک سوارکار خوب باید شخصیت اسب ها را بشناسد مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *