خانه / اخبار سوارکاری / ادواردو منزس در مسابقه 37 هزار دلاری تور بهاره ESP به مقام قهرمانی رسید
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

ادواردو منزس در مسابقه 37 هزار دلاری تور بهاره ESP به مقام قهرمانی رسید

ادواردو منزس در مسابقه 37 هزار دلاری تور بهاره ESP به مقام قهرمانی رسید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – ادواردو منزس در مسابقه 37 هزار دلاری تور بهاره ESP به مقام قهرمانی رسید

به گزارش وبسایت مادیون و به نقل از worldofshowjumping، رقابت های سوارکاری تور بهاره ESP ورژن 2021 در حال برگزاریست و در یکی از مهمترین مسابقات این تورنومنت، ادواردو منزس (Eduardo Menezes) از برزیل موفق شد مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد. این مسابقه در کلاس سه ستاره برگزار می شد و برای نفرات برتر، 37 هزار دلار جایزه نقدی تعیین شده بود.

منزس برای این مسابقه از یک نریان 12 ساله به نام H5 Elvaro استفاده کرده بود و به کمک این اسب توانست مسیر دور دوم را در 38.65 ثانیه بدون خطا طی نماید. این سوارکار پس از پایان مسابقه در مصاحبه ای عنوان کرد:

هنگامی که به عنوان نخستین سوارکار وارد زمین می شوید، باید تا جایی که می توانید سرعت خود را بالا برده و موانع را با ارتفاع بیشتری بپرید. امروز، در بسیاری از مناطق زمین قادر بودم که از قدم های بلند اسبم استفاده کرده و تعداد قدم ها را کم نمایم. من بر روی مانع اول از این استراتژی استفاده کردم و هنگامی که به خوبی جواب داد، سعی کردم که همین ریتم را در ادامه مسیر نیز حفظ نمایم.

من اسبم را خیلی دوست دارم. او امروز خیلی عالی بود و شجاعانه از روی موانع پرید.

پس از منزس، مارجی اینگل (Margie Engle) به مقام دوم دست یافت. این سوارکار کهنه کار و 68 ساله آمریکایی در این مسابقه سوار بر یک اسب 12 ساله به نام Dicas زمان 40.17 ثانیه را به نام خود به ثبت رساند. مقام سوم این مسابقه نیز به یک سوارکار کلمبیایی به نام کامیلو روئدا جیلاردو (Camilo Rueda Giraldo) رسید. روئدا این عنوان را سوار بر Chaccornet و با ثبت زمان 41.51 ثانیه به دست آورد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

ویدئو قهرمانی سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید ، رده 1.50

ویدئو قهرمانی سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید ، رده 1.50 مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *