خانه / اخبار سوارکاری / آدریانا استرینلیشت مقام قهرمانی مسابقات جام جهانی پرش در منطقه آمریکای شمالی را به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

آدریانا استرینلیشت مقام قهرمانی مسابقات جام جهانی پرش در منطقه آمریکای شمالی را به دست آورد

آدریانا استرینلیشت مقام قهرمانی مسابقات جام جهانی پرش در منطقه آمریکای شمالی را به دست آورد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – آدریانا استرینلیشت مقام قهرمانی مسابقات جام جهانی پرش در منطقه آمریکای شمالی را به دست آورد

به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، آدریانا استرینلیشت (Adrienne Sternlicht) از ایالات متحده آمریکا موفق شد در ادامه مسابقات جام جهانی پرش در منطقه آمریکای شمالی و در زیر گروه ساحل غربی، مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد. این مسابقه در منطقه “ترمال” در آمریکا برگزار شد و استرینلیشت سوار بر اسبی به نام Bennys Legacy موفق شد مسیر مسابقه را در 39.56 ثانیه بدون خطا و زودتر از بقیه طی نماید.

پس از استرینلیشت، کری پاتر ( Keri Potter) از آمریکا با اسب Ariell la Sirene زمان 40.86 ثانیه را به ثبت رساند و جایگاه دوم را به خود اختصاص داد. آدام پرادنت (Adam Prudent) دیگر سوارکار آمریکایی نیز به کمک اسب Baloutine در جایگاه سوم ایستاد.

نکته جالب توجه در مورد آدریانا استرینلیشت و اسب Bennys Legacy این است که این دو پیش از مسابقه جام جهانی ترمال، تنها در سه مسابقه دیگر با یکدیگر همکاری کرده بودند اما با این حال، خیلی زود توانستند به کمک یکدیگر به قهرمانی در یک مسابقه بزرگ دست یابند. این سوارکار پس از پایان مسابقه در مصاحبه خود عنوان کرد:

نام اسب من از یک پسر بچه ایرلندی گرفته شده است. آن پسر بچه Bennys Legacy را وقتی که یک کره اسب بود خرید و مدتی بعد آن پسر بچه از دنیا رفت و نام او را بر روی این اسب گذاشتند. این واقعا داستان منحصر به فردی می باشد. مربی من اما چاپمن یک شب قبل از مرگ آن پسر کنار او بود.

این سومین مسابقه من با این اسب بود و هر بار با او به دور دوم راه یافته ام. Bennys Legacy اسب سریعی نیست و به شدت محتاط است اما امروز از هر نظر فوق العاده بود.

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

هیپوتراپی و سواری درمانی

هیپوتراپی و سواری درمانی مادیون مرجع اخبار سوارکاری – هیپوتراپی و سواری درمانی نتایج مثبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *